Honda VT 1300CT Interstate
Honda VT 1300CT Interstate to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1312 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 74 KM przy 5000rpm. Maksymalny moment obrotowy: 123 Nm / 12.54 kgf-m / 123.0 Nm przy 3000rpm. Masa: 323 kg.
Lata produkcji
2011
Pojemność
1312 ccm
Moc maksymalna
74 KM przy 5000rpm
Moment obrotowy
123 Nm / 12.54 kgf-m / 123.0 Nm przy 3000rpm
Masa
323 kg
Typ silnika
Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VT 1300CT Interstate |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1312 ccm |
| Średnica x skok | 89.5 x 104.3 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI with Automatyczna enricher circuit, one 38 mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Digital with three-dimensional mapping, two spark plugs per cylinder |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 74 KM przy 5000rpm |
| Moment obrotowy | 123 Nm / 12.54 kgf-m / 123.0 Nm przy 3000rpm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 45 mm fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator with regulowane tłumienie odbicia damping and five-position napięcie wstępne sprężyny adjustability |
| Hamulce przednie | Single 336 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 296 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 140/80-17 |
| Opona tylna | 170/80-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1786 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 681 mm |
| Masa | 323 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.7 liters / 4.4 gal |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 5.1 L/100 km / 19.6 km/l / 46 US mpg |
|---|---|
| Kolory | Black, Dark red metallic |