Honda VT 1300CX Fury
Honda VT 1300CX Fury to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1312 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 57 KM / 42.5 k, W przy 4250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 107.1 Nm przy 2250 obr./min. Masa: 300 kg.
Lata produkcji
2012-13
Pojemność
1312 ccm
Moc maksymalna
57 KM / 42.5 k, W przy 4250 obr./min
Moment obrotowy
107.1 Nm przy 2250 obr./min
Masa
300 kg
Typ silnika
Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VT 1300CX Fury |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012-13 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1312 ccm |
| Średnica x skok | 89.5 x 104.3mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI with Automatyczna enricher circuit, one 38mm throttle body38mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Digital with three-dimensional mapping, two spark plugs per cylinder |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 57 KM / 42.5 k, W przy 4250 obr./min |
| Moment obrotowy | 107.1 Nm przy 2250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 45mm fork; 4.0 inches wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator with regulowane tłumienie odbicia damping and five-position napięcie wstępne sprężyny adjustability; 3.7 inches travel |
| Hamulce przednie | Single 336mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 296mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 200/50-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1808mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 678 mm |
| Masa | 300 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L / 3.4 gal |
Pozostałe dane
| Frome | Steel, Rama podwójna kołyskowa frame |
|---|