Honda VT 400 Shadow
Honda VT 400 Shadow to motocykl cruiser o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Fourstroke, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 33 KM / 24.1 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 35 Nm / 3.6 kgf-m przy 5500 obr./min. Masa: 225 kg.
Lata produkcji
2002-04
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
33 KM / 24.1 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
35 Nm / 3.6 kgf-m przy 5500 obr./min
Masa
225 kg
Typ silnika
Fourstroke, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VT 400 Shadow |
|---|---|
| Rok produkcji | 2002-04 |
Silnik
| Typ silnika | Fourstroke, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 64 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 10.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczącooled |
| Układ zasilania | VDD1B |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 33 KM / 24.1 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 35 Nm / 3.6 kgf-m przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Air assisted Widelec teleskopowys. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Pivoted fork dual regulowane shocks |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 120/90-17 64S |
| Opona tylna | 170/80-15 M/C 77S |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 16620 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 130 mm |
| Masa | 225 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Model | Honda Shadow 400 |
|---|