Honda VT 500C Shadow
Honda VT 500C Shadow to motocykl cruiser o pojemności skokowej 491 ccm. Jednostka napędowa: Fourstroke, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 50 KM / 37.2 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 42 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 183 kg.
Lata produkcji
1983-86
Pojemność
491 ccm
Moc maksymalna
50 KM / 37.2 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
42 Nm przy 7000 obr./min
Masa
183 kg
Typ silnika
Fourstroke, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VT 500C Shadow |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983-86 |
Silnik
| Typ silnika | Fourstroke, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 491 ccm |
| Średnica x skok | 71 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczącooled |
| Układ zasilania | 2x 32mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 50 KM / 37.2 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 42 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Air-regulowane, leading-axle front forks with front brace |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Pivoted fork dual regulowane shocks |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 100/90-18 |
| Opona tylna | 130/90-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Masa | 183 kg |
| Zbiornik paliwa | 12.5 L |
Pozostałe dane
| Model | Honda VT 500C Shadow |
|---|