Honda VT 500EF 'Euro'
Honda VT 500EF 'Euro' to motocykl cruiser o pojemności skokowej 491 ccm. Jednostka napędowa: Fourstroke, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 50 KM / 37.2 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 42 Nm / 31 ft lb przy 7000 obr./min. Masa: 204.0 kg.
Lata produkcji
1987-88
Pojemność
491 ccm
Moc maksymalna
50 KM / 37.2 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
42 Nm / 31 ft lb przy 7000 obr./min
Masa
204.0 kg
Typ silnika
Fourstroke, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VT 500EF 'Euro' |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987-88 |
Silnik
| Typ silnika | Fourstroke, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 491 ccm |
| Średnica x skok | 71 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczącooled |
| Układ zasilania | 2x 32mm Keihin Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 50 KM / 37.2 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 42 Nm / 31 ft lb przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów with overdrive top gear |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Air assisted Widelec teleskopowys. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Pivoted fork dual regulowane shocks |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 100/90-18 |
| Opona tylna | 120/80-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 204.0 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L |
| Prędkość maks. | 177 km/h / 110 mph |
Pozostałe dane
| Model | Honda VT 500EF 'Euro' |
|---|---|
| Consumption Average | 49.1 mpg |
| Standing¼Mile | 13.8 sec / 94.5 mph |
| Prędkość maksymalna | 177 km/h / 110 mph |