Honda VT 600C Shadow
Honda VT 600C Shadow to motocykl cruiser o pojemności skokowej 583 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 3 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 41 KM / 30.6 k, W przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 51 Nm / 37.6 ft. lb przy 3500 obr./min. Masa: 207 kg.
Lata produkcji
1994-95
Pojemność
583 ccm
Moc maksymalna
41 KM / 30.6 k, W przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
51 Nm / 37.6 ft. lb przy 3500 obr./min
Masa
207 kg
Typ silnika
Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 3 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VT 600C Shadow |
|---|---|
| Rok produkcji | 1994-95 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), OHC, 3 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 583 ccm |
| Średnica x skok | 75 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 9.2;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Single 34mm membranowa-type CV |
| Układ zapłonowy | CD with electronic advance, two spark plugs per cylinder |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 41 KM / 30.6 k, W przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 51 Nm / 37.6 ft. lb przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi , o szerokich przełożeniach, (Brazil model 5 biegów) |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Centre axle fork, 39mm tubes |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single 296mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 160mm Bęben |
| Opona przednia | 100/90-19 |
| Opona tylna | 170/80-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1600 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 690 mm |
| Masa | 207 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L |
| Prędkość maks. | 180 km/h / 112 mph |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 50 mpg |
|---|---|
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | - / 127 ft |
| Standing¼Mile | 14.7 sec / 87 mpg |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h / 112 mph |