Honda VT 750C Shadow
Honda VT 750C Shadow to motocykl cruiser o pojemności skokowej 745 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 68 KM / 50.7 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 66 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 225 kg.
Lata produkcji
1983-85
Pojemność
745 ccm
Moc maksymalna
68 KM / 50.7 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
66 Nm przy 6000 obr./min
Masa
225 kg
Typ silnika
Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VT 750C Shadow |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983-85 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 745 ccm |
| Średnica x skok | 79.5 x 75.5 mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x 36mm membranowa-type CV |
| Układ zapłonowy | Full transistor ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 68 KM / 50.7 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 66 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 39mm Air assisted Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | 2x 275mm Tarczas, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 110/90 -19 |
| Opona tylna | 140/90 -15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1524 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 762mm |
| Masa | 225 kg |
| Zbiornik paliwa | 12.8 L |
| Prędkość maks. | 220 km/h / 137 mph |
Pozostałe dane
| Prześwit | 178 mm |
|---|---|
| Consumption Average | 61 mpg |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | - / 139 ft |
| Standing¼Mile | 13.17 sec / 97.93 mph |
| Prędkość maksymalna | 220 km/h / 137 mph |