Honda VT 750C Shadow Aero
Honda VT 750C Shadow Aero to motocykl cruiser o pojemności skokowej 745 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC. 3 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 43 KM / 32.1 k, W przy 5500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60.5 Nm / 44 ft.-lb przy 3000 obr./min. Masa: 262 kg.
Lata produkcji
2014-15
Pojemność
745 ccm
Moc maksymalna
43 KM / 32.1 k, W przy 5500 obr./min
Moment obrotowy
60.5 Nm / 44 ft.-lb przy 3000 obr./min
Masa
262 kg
Typ silnika
Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC. 3 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VT 750C Shadow Aero |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014-15 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC. 3 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 745 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 76 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa with Automatyczna choke, 34mm Throttle Bore |
| Układ zapłonowy | Solid-state with electronic advance, two spark plugs per cylinder |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 43 KM / 32.1 k, W przy 5500 obr./min |
| Moment obrotowy | 60.5 Nm / 44 ft.-lb przy 3000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys 5-way spring-napięcie wstępne adjustability |
| Hamulce przednie | Single 296 mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 180 mm Bęben |
| Opona przednia | 120/90 - 17 |
| Opona tylna | 160/80 –15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1, 640 mm (64.6 in.) |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 658 mm / 25.i in |
| Masa | 262 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.400 (36/15) / 2nd 1.550 (31/20) / 3rd 1.174 (27/23) / 4th 0.960 (24/25) / 5th 0.852 (23/27) |
|---|