Honda VT 750C Shadow Phantom
Honda VT 750C Shadow Phantom to motocykl cruiser o pojemności skokowej 745 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 52° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 6 valve. Moc maksymalna wynosi 44.9 KM przy 5500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 65 Nm / 6.6 kgf-m / 64.9 Nm przy 3500 obr./min.
Lata produkcji
2014-15
Pojemność
745 ccm
Moc maksymalna
44.9 KM przy 5500 obr./min
Moment obrotowy
65 Nm / 6.6 kgf-m / 64.9 Nm przy 3500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, 52° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 6 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VT 750C Shadow Phantom |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014-15 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 52° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 6 valve |
|---|---|
| Pojemność | 745 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 76 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa with Automatyczna choke, 34mm throttle body |
| Układ zapłonowy | Digital 3-D mapping, two spark plugs per cylinder |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 44.9 KM przy 5500 obr./min |
| Moment obrotowy | 65 Nm / 6.6 kgf-m / 64.9 Nm przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Wide ratio 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dual conventional dampers with 5-step regulowane napięcie wstępne sprężyny, 90mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 296 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 180 mm Bęben |
| Opona przednia | 120/90-17 |
| Opona tylna | 160/80-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1641 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 655 mm |
| Zbiornik paliwa | 14 liters (including 3.5-litre reserve) / 14.0 L |
Pozostałe dane
| Coooling System | Chłodzenie cieczą |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 2.400 (36/15) / 2nd 1.550 (31/20) / 3rd 1.174 (27/23) / 4th 0.960 (24/25) / 5th 0.852:1 (23/27) |
| Wet-Weight | 251 kg |
| Consumption Average | 4.2 L/100 km / 23.8 km/l / 56 US mpg |