Honda VT 750DC Black Widow
Honda VT 750DC Black Widow to motocykl cruiser o pojemności skokowej 745 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC. 3 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 43 KM / 32.1 k, W przy 5500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60.5 Nm / 44 ft.-lb przy 3000 obr./min. Masa: 229 kg.
Lata produkcji
2002-03
Pojemność
745 ccm
Moc maksymalna
43 KM / 32.1 k, W przy 5500 obr./min
Moment obrotowy
60.5 Nm / 44 ft.-lb przy 3000 obr./min
Masa
229 kg
Typ silnika
Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC. 3 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VT 750DC Black Widow |
|---|---|
| Rok produkcji | 2002-03 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC. 3 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 745 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 76 mm |
| Stopień sprężania | 9.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Two 36mm membranowa-type CV |
| Układ zapłonowy | Solid-state with electronic advance, two spark plugs per cylinder |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 43 KM / 32.1 k, W przy 5500 obr./min |
| Moment obrotowy | 60.5 Nm / 44 ft.-lb przy 3000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | uszczelniony O-ringami drive Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys 5-way spring-napięcie wstępne adjustability |
| Hamulce przednie | Single 296 mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 180 mm Bęben |
| Opona przednia | 110/80 -R19 |
| Opona tylna | 170/80 -R15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1615 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 700 mm |
| Masa | 229 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |