Honda VTR 250
Honda VTR 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 32 KM / 23.3 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 23.5 Nm przy 8500 obr./min. Masa: 139 kg.
Lata produkcji
1997-98
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
32 KM / 23.3 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
23.5 Nm przy 8500 obr./min
Masa
139 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VTR 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1997-98 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 60 x 44 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2x 32 mm VD10 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Full transistor type battery ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 32 KM / 23.3 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 23.5 Nm przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multiple plate coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch, 520 |
Podwozie
| Rama | kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy front forks |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link, Swinging arm system |
| Hamulce przednie | Single 296mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70-17 |
| Opona tylna | 140/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1405 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 139 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Model | Honda VTR 250 |
|---|---|
| Gear Tatio | 1st 2.733 2nd 1.800 3rd 1.111 4th 1.111 5th 0.965 |
| Prześwit | 165 mm |