Honda VTX 1300R
Honda VTX 1300R to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1312 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC,. Moc maksymalna wynosi 74 KM / 55k, W przy 5.000rpm. Maksymalny moment obrotowy: 123 Nm przy 3.000rpm. Masa: 303 kg.
Lata produkcji
2003-05
Pojemność
1312 ccm
Moc maksymalna
74 KM / 55k, W przy 5.000rpm
Moment obrotowy
123 Nm przy 3.000rpm
Masa
303 kg
Typ silnika
Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VTX 1300R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-05 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, |
|---|---|
| Pojemność | 1312 ccm |
| Średnica x skok | 89.5 x 104.3 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Single 38mm constant-velocity Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Solid-state digital |
| Moc maksymalna | 74 KM / 55k, W przy 5.000rpm |
| Moment obrotowy | 123 Nm przy 3.000rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Steel, Rama podwójna kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys with five-position napięcie wstępne sprężyny adjustability |
| Hamulce przednie | Single 336mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 296mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 140/80-17 |
| Opona tylna | 170/80-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1668.7 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 693 mm |
| Masa | 303 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L |
Pozostałe dane
| Stgarting | Elektryczny |
|---|