Honda VTX 1800R
Honda VTX 1800R to motocykl cruiser o pojemności skokowej 1795 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 valves per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 107 KM / 78 k, W przy 5000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 163 Nm / 120.2 ft-lb przy 3000 obr./min. Masa: 364.7 kg.
Lata produkcji
2003-05
Pojemność
1795 ccm
Moc maksymalna
107 KM / 78 k, W przy 5000 obr./min
Moment obrotowy
163 Nm / 120.2 ft-lb przy 3000 obr./min
Masa
364.7 kg
Typ silnika
Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda VTX 1800R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003-05 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 52°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), SOHC, 3 valves per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1795 ccm |
| Średnica x skok | 101 x 112 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | PGM-FIWtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Solid-state digital, two spark plugs per cylinder |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 107 KM / 78 k, W przy 5000 obr./min |
| Moment obrotowy | 163 Nm / 120.2 ft-lb przy 3000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Steel, Rama podwójna kołyskowa frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 45mm widelec odwrócony USD |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys with five-position napięcie wstępne sprężyny adjustability |
| Hamulce przednie | 2x 296 mm Tarczas 3 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 316mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 150/80R-17 Zaciski radialne |
| Opona tylna | 180/70R-16 Zaciski radialne |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1714 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 696 mm |
| Masa | 364.7 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L |