Honda X-ADV 750
Honda X-ADV 750 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 745 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 54 KM przy 6250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 68 Nmprzy 4750 obr./min. Masa: 238 kg.
Lata produkcji
2017-18
Pojemność
745 ccm
Moc maksymalna
54 KM przy 6250 obr./min
Moment obrotowy
68 Nmprzy 4750 obr./min
Masa
238 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda X-ADV 750 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017-18 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, SOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 745 ccm |
| Średnica x skok | 77 x 80mm |
| Stopień sprężania | 10.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zasilania | PGM-FI Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo digital transistorised with electronic advance |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 54 KM przy 6250 obr./min |
| Moment obrotowy | 68 Nmprzy 4750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów Manual |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel kratownicowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Prolink with Rear Shock napięcie wstępne adjustment |
| Hamulce przednie | Single 320 mm wavy Tarcza hydraulicznazna 2 piston calipers and klocki metalowo-spiekane |
| Hamulce tylne | Single 240 mm wavy Tarcza hydraulicznazna 1 piston caliper and klocki metalowo-spiekane |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 R17 |
| Opona tylna | 160/60 R15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1590 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm |
| Masa | 238 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| Clutch DCT | Wet Wielotarczowe hydrauliczna 2-clutch |
|---|---|
| Transmission DCT | 6 biegów Dual Clutch Transmission |
| Prześwit | 162 mm |