Honda XL 1000V Varadero
Honda XL 1000V Varadero to motocykl drogowy o pojemności skokowej 996 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 94 KM / 69 k, W przy 8000 obr./min (86.1 KM przy 8000 obr./min). Maksymalny moment obrotowy: 99 Nm / 73.0 ft.lbs przy 6000 obr./min. Masa: 255 kg.
Lata produkcji
1999-00
Pojemność
996 ccm
Moc maksymalna
94 KM / 69 k, W przy 8000 obr./min (86.1 KM przy 8000 obr./min)
Moment obrotowy
99 Nm / 73.0 ft.lbs przy 6000 obr./min
Masa
255 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XL 1000V Varadero |
|---|---|
| Rok produkcji | 1999-00 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) cylinder, DOHC, 4 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 996 ccm |
| Średnica x skok | 98 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 9.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2 x 42 mm Keihin CV Gaźniks |
| Układ zapłonowy | sterowany komputerowo cyfrowy tranzystorowy |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 94 KM / 69 k, W przy 8000 obr./min (86.1 KM przy 8000 obr./min) |
| Moment obrotowy | 99 Nm / 73.0 ft.lbs przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe with coil springs |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel, dwubelkowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link with napięcie wstępne sprężynydamper, tłumienie odbicia dampingregulowane |
| Hamulce przednie | 2x 296mm Tarczas 3 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 256mm Tarcza 3 piston caliper |
| Opona przednia | 110/80 R19 |
| Opona tylna | 150/70 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1560 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 845 mm |
| Masa | 255 kg |
| Zbiornik paliwa | 25 L |
| Prędkość maks. | 201.6 km/h / 125.2 mph |
Pozostałe dane
| Prześwit | 195 mm |
|---|---|
| Consumption Average | 16.4 km/lit |
| Standing¼Mile | 11.8 sec / 177 km/h |
| Prędkość maksymalna | 201.6 km/h / 125.2 mph |