Honda XL 125S
Honda XL 125S to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC. Moc maksymalna wynosi 12.5 KM / 9.5 k, W przy 10000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 106.6 kg.
Lata produkcji
1980-81
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
12.5 KM / 9.5 k, W przy 10000 obr./min
Moment obrotowy
10 Nm przy 8000 obr./min
Masa
106.6 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XL 125S |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980-81 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56 X 49 mm |
| Stopień sprężania | 9.3;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Single 26 Keihin Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 12.5 KM / 9.5 k, W przy 10000 obr./min |
| Moment obrotowy | 10 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging fork |
| Hamulce przednie | 130mm Bęben |
| Hamulce tylne | 120mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75 -21 |
| Opona tylna | 4.00 -18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 818 mm |
|---|---|
| Masa | 106.6 kg |
| Zbiornik paliwa | 6.8 L |