Honda XL 175
Honda XL 175 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 173 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 14 KM / 10.2 k, W przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 11.6 Nm / 8.62 przy 8000 obr./min. Masa: 120 kg.
Lata produkcji
1977-78
Pojemność
173 ccm
Moc maksymalna
14 KM / 10.2 k, W przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
11.6 Nm / 8.62 przy 8000 obr./min
Masa
120 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XL 175 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1977-78 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valve |
|---|---|
| Pojemność | 173 ccm |
| Średnica x skok | 64 x 54 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Single 26mm Keihin |
| Układ zapłonowy | Inductive, breaker-points, battery-powered |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 14 KM / 10.2 k, W przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 11.6 Nm / 8.62 przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Single downtube, full Rama kołyskowa frame, centre-axle fork, Wahacz suspension |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 38mm Showa air assisted forks |
| Zawieszenie tylne | Showa Pro-Link shocks |
| Hamulce przednie | 110mm Bęben |
| Hamulce tylne | 110mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75 x 21 |
| Opona tylna | 3.50 x 18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1360 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 120 kg |
| Zbiornik paliwa | 7 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 180 mm |
|---|