Honda XL 200R
Honda XL 200R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 195 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 18 KM / 12.4 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 16.6 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 124 kg.
Lata produkcji
1982-83
Pojemność
195 ccm
Moc maksymalna
18 KM / 12.4 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
16.6 Nm przy 6500 obr./min
Masa
124 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XL 200R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982-83 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valve |
|---|---|
| Pojemność | 195 ccm |
| Średnica x skok | 65.5 х 57.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Single 24mm Keihin Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 18 KM / 12.4 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 16.6 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 38mm Showa air assisted forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Showa Pro-Link shocks |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75-21 |
| Opona tylna | 4.10-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 124 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 9 L |