Honda XL 250
Honda XL 250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 248 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC. Moc maksymalna wynosi 23.4 KM 17.5 KW przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 135.6 kg.
Lata produkcji
1972-73
Pojemność
248 ccm
Moc maksymalna
23.4 KM 17.5 KW przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
NA
Masa
135.6 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XL 250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1972-73 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC |
|---|---|
| Pojemność | 248 ccm |
| Średnica x skok | 74 X 57.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Single 28mm Keihin Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Bateria i cewka |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 23.4 KM 17.5 KW przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multiple Tarcza in oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Semi Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swinging fork |
| Hamulce przednie | 150 mm Bęben |
| Hamulce tylne | 140 mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75 -21 |
| Opona tylna | 4.00 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 135.6 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |
Pozostałe dane
| Masa | 135.6 kg |
|---|