Honda XL 250R
Honda XL 250R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 20.2 KM / 15 k, W przy 7500rpm. Maksymalny moment obrotowy: 19.6 Nm / 7 kg ft przy 8000 obr./min.
Lata produkcji
1985
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
20.2 KM / 15 k, W przy 7500rpm
Moment obrotowy
19.6 Nm / 7 kg ft przy 8000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XL 250R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 75 x 56.5 mm |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 1x 28mm Keihin |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 20.2 KM / 15 k, W przy 7500rpm |
| Moment obrotowy | 19.6 Nm / 7 kg ft przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Air assisted Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , swing arm |
| Hamulce przednie | Bęben |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.00 -21 |
| Opona tylna | 4.60 -17 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 9 L / 2.6 gal |
|---|
Pozostałe dane
| WetWeight | 131.0 kg |
|---|