Honda XL 350
Honda XL 350 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 348 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valve. Moc maksymalna wynosi 22.4 KM / 16.7 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 23 kw / 23.0 Nm przy 3000 obr./min. Masa: 142.4 kg.
Lata produkcji
1974
Pojemność
348 ccm
Moc maksymalna
22.4 KM / 16.7 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
23 kw / 23.0 Nm przy 3000 obr./min
Masa
142.4 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XL 350 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1974 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valve |
|---|---|
| Pojemność | 348 ccm |
| Średnica x skok | 79 x 71 mm |
| Stopień sprężania | 8.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Single 32mm Keihin Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Flywheel magneto |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 22.4 KM / 16.7 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 23 kw / 23.0 Nm przy 3000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing arm, dual dampers |
| Hamulce przednie | 160mm Bęben |
| Hamulce tylne | 140mm Bęben |
| Opona przednia | 3.00 - 21 |
| Opona tylna | 4.00 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1405 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 851 mm |
| Masa | 142.4 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.3 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 190.5 mm |
|---|---|
| Road Test | Cycle Magazine 1976 |