Honda XL 600R
Honda XL 600R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 589 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, single cylinder, SOHC, 4 valve per cylinder, RFVC radial valve. Moc maksymalna wynosi 33 kW / 45 KM przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 48.8 Nm / 48.8 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 145 kg / 146 kg.
Lata produkcji
1984
Pojemność
589 ccm
Moc maksymalna
33 kW / 45 KM przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
48.8 Nm / 48.8 Nm przy 5000 obr./min
Masa
145 kg / 146 kg
Typ silnika
Czterosuw, single cylinder, SOHC, 4 valve per
cylinder, RFVC radial valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XL 600R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1984 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, single cylinder, SOHC, 4 valve per cylinder, RFVC radial valve |
|---|---|
| Pojemność | 589 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 75 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ zasilania | 2 x 28mm piston valve |
| Układ zapłonowy | Solid state CD |
| Rozrusznik | Primary Nożny with automatic compression release |
| Moc maksymalna | 33 kW / 45 KM przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 48.8 Nm / 48.8 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 39mm Showa air-adjustable leading-axle forks with dual Syntallic bushings |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Pro-Link with adjustable rebound damping |
| Hamulce przednie | Jednocylindrowy 240mm disc 2 piston calliper |
| Hamulce tylne | 140mm Bęben |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 5.10-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1420mm / 55.9 in |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 860mm / 33.8 in |
| Masa | 145 kg / 146 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 Litres / 12.1 L |
| Prędkość maks. | 160 km/h / 100 mph |
Pozostałe dane
| Cooking System | Chłodzenie powietrzem |
|---|---|
| Prześwit | 274 mm / 10.8 in |
| Consumption Average | 46.2 mpg |
| Standing¼Mile | 14.0 sec / 90 mph |
| Prędkość maksymalna | 160 km/h / 100 mph |
| Road Test | Cycle 1983 |