Honda XLR 125
Honda XLR 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves. Moc maksymalna wynosi 11.4 KM / 8.4k, W przy 8250rpm. Maksymalny moment obrotowy: 1.07kgf-m 10.5Nm przy 7000rpm. Masa: 126.0 kg.
Lata produkcji
2000-
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
11.4 KM / 8.4k, W przy 8250rpm
Moment obrotowy
1.07kgf-m 10.5Nm przy 7000rpm
Masa
126.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XLR 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 2 valves |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56.5 x 49.5 mm |
| Stopień sprężania | 9.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Single 22mm PD-type |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 11.4 KM / 8.4k, W przy 8250rpm |
| Moment obrotowy | 1.07kgf-m 10.5Nm przy 7000rpm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 37mm Widelec teleskopowy, 225mm wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Pro-Link, 231mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 275-21 |
| Opona tylna | 410-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1375 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 860 mm |
| Masa | 126.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Model | Honda XLR 125 |
|---|