Honda XLV 750R
Honda XLV 750R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 749 ccm. Jednostka napędowa: Four stoke, 45°Czterocylindrowy widlasty (V4) cylinders, SOHC. 3 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 61 KM / 45 k, W przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 7 kgf-m / 68.4 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 195 kg.
Lata produkcji
1983
Pojemność
749 ccm
Moc maksymalna
61 KM / 45 k, W przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
7 kgf-m / 68.4 Nm przy 5500 obr./min
Masa
195 kg
Typ silnika
Four stoke, 45°Czterocylindrowy widlasty (V4) cylinders, SOHC. 3 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XLV 750R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983 |
Silnik
| Typ silnika | Four stoke, 45°Czterocylindrowy widlasty (V4) cylinders, SOHC. 3 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 749 ccm |
| Średnica x skok | 79.5 x 75.5 mm |
| Stopień sprężania | 8.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | 2x Keihin VD Throttle bore 36 mm |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 61 KM / 45 k, W przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 7 kgf-m / 68.4 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Air assisted Pro-Link |
| Hamulce przednie | Single 276mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 90/90 21 |
| Opona tylna | 130/80 17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 855 mm |
| Masa | 195 kg |
| Zbiornik paliwa | 19.5 L |
| Prędkość maks. | 165-170 km/h |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 2.500:1 (40116) 2nd 1.750:1 (35120) 3rd 1.291:1 (31124) 4th 1.000:1 (28128) 5th 0.833:1 (25130 |
|---|---|
| Wet-Weight | 212 kg |
| Prędkość maksymalna | 165-170 km/h |
| Reviews | XLV owners |