Honda XR 125L
Honda XR 125L to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 11.1 KM / 8, 3 k, W przy 8 500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10 Nm przy 7 000 obr./min. Masa: 129.0 kg.
Lata produkcji
2009-13
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
11.1 KM / 8, 3 k, W przy 8 500 obr./min
Moment obrotowy
10 Nm przy 7 000 obr./min
Masa
129.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XR 125L |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009-13 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56.5 X 49.5 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 22mm PD-type Gaźnik piston-valve |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 11.1 KM / 8, 3 k, W przy 8 500 obr./min |
| Moment obrotowy | 10 Nm przy 7 000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 31mm Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny Wahacz |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | 110 Bęben |
| Opona przednia | 90/90-19 |
| Opona tylna | 110/90-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 825 mm |
| Masa | 129.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |