Honda XR 200R
Honda XR 200R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 195 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 2 valve, Łańcuch driven overhead cam, Wał kardanowy. Moc maksymalna wynosi 23 KM / 17.1 Kw przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 19.5 Nm przy 7500 obr./min. Masa: 102 kg.
Lata produkcji
2000-01
Pojemność
195 ccm
Moc maksymalna
23 KM / 17.1 Kw przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
19.5 Nm przy 7500 obr./min
Masa
102 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 2 valve, Łańcuch driven overhead cam, Wał kardanowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XR 200R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000-01 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 2 valve, Łańcuch driven overhead cam, Wał kardanowy |
|---|---|
| Pojemność | 195 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 56.5 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ zasilania | 2x20 mm piston valve, Keihin Gaźnikurator |
| Układ zapłonowy | Solid state CD |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 23 KM / 17.1 Kw przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 19.5 Nm przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe type |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Semi Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 36 mm Air-regulowane forks with dual Syntallic bushings |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link, single Showa shock, regulowane |
| Hamulce przednie | Bęben, swept area - 86.3 cm2 / 13.3 sq. in. |
| Hamulce tylne | Bęben, swept area - 86.3 cm2 / 13.3 sq. in |
| Opona przednia | 3.00/21(6PR) |
| Opona tylna | 110/90/17(6PR) |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1365 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 850mm |
| Masa | 102 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.0 L / 2.4 gal |
Pozostałe dane
| Spark Plug | NGK DR8ES-L |
|---|---|
| Primary Reduction | 3.316 |
| Gear Ratio | 1st 2.769:1 2nd 1.941:1 3rd 1.450:1 4th 1.130:1 5th 0.923:1 6th 0.785:1 |
| Wet-Weight | 109 kg |
| Prześwit | 315 mm |