Honda XR 230R
Honda XR 230R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 223 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC. Moc maksymalna wynosi 18 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.9 kgf-m przy 6000 obr./min. Masa: 122 kg.
Lata produkcji
2007-08
Pojemność
223 ccm
Moc maksymalna
18 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
1.9 kgf-m przy 6000 obr./min
Masa
122 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XR 230R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-08 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC |
|---|---|
| Pojemność | 223 ccm |
| Średnica x skok | 65.5 x 66.2 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Aircooled |
| Układ zasilania | Gaźnik VE3AF |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 18 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.9 kgf-m przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Mokre, wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama półpodwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 2.75-21 |
| Opona tylna | 120/80-8 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1336 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 805 mm |
| Masa | 122 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.7 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 245 mm |
|---|