Honda XR 250R
Honda XR 250R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 30 KM / 21.9 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 24.5 Nm / 18 ft. lbs przy 7500 obr./min. Masa: 104 kg.
Lata produkcji
2000
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
30 KM / 21.9 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
24.5 Nm / 18 ft. lbs przy 7500 obr./min
Masa
104 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XR 250R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Średnica x skok | 73 x 59.5 mm |
| Stopień sprężania | 10.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | PD30 Gaźnikuretion |
| Układ zapłonowy | CDI type magnetic Ignition System |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 30 KM / 21.9 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 24.5 Nm / 18 ft. lbs przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 41 mm Air assisted Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Pro-Link, regulowane tłumienie kompresji and tłumienie odbicia |
| Hamulce przednie | Single 240 mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 80/100-21 |
| Opona tylna | 100/100-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 920 mm |
| Masa | 104 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L / 2.4 gal |
Pozostałe dane
| Prześwit | 315 mm |
|---|