Honda XR 350R
Honda XR 350R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 339 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 22.4 KM / 16.7 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 25.7 Nm przy. Masa: 137 kg.
Lata produkcji
1983
Pojemność
339 ccm
Moc maksymalna
22.4 KM / 16.7 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
25.7 Nm przy
Masa
137 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XR 350R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1983 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 339 ccm |
| Średnica x skok | 84 x 61.3 mm |
| Stopień sprężania | 9.5;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 26 mm Keihin Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 22.4 KM / 16.7 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 25.7 Nm przy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Lightweight Rama półpodwójna kołyskowa chrome-moly |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm Showa air regulowane forks |
| Zawieszenie tylne | Single Showa gas shocks, w pełni regulowane |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 130/80 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 920 mm |
| Masa | 137 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Factory jetting | Main jet -148Needle jet - N/AJet needle - 65DPilot jet - 150Slide number - 96B |
|---|---|
| Spark Plug | NGK DPR8EA-9 or ND X24EPR-U9 |
| Gear Ratio | 1st 2.714:1 2nd 2.000:1 3rd 1.556:1 4th 1.273:1 5 th 1.080:1 6th 0.926:1 |
| Gearing Front / Rear | 14 / 42 |
| Prześwit | 320mm |
| DryWeight | 121 kg |
| Road Test | Honda XR350 XR500 Cycle 1983 |