Honda XR 600R
Honda XR 600R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 591 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve with RFVC Zaciski radialne Four Valve Combustion Chamber. Moc maksymalna wynosi 46 KM / 33.5 k, W przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 51.9 Nm / 38.2 ft-lb przy 5500 obr./min. Masa: 146 kg.
Lata produkcji
1992
Pojemność
591 ccm
Moc maksymalna
46 KM / 33.5 k, W przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
51.9 Nm / 38.2 ft-lb przy 5500 obr./min
Masa
146 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve with RFVC Zaciski radialne Four Valve Combustion Chamber
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XR 600R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1992 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve with RFVC Zaciski radialne Four Valve Combustion Chamber |
|---|---|
| Pojemność | 591 ccm |
| Średnica x skok | 97 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 39mm PD type Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Solid-state CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 46 KM / 33.5 k, W przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 51.9 Nm / 38.2 ft-lb przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | #520 uszczelniony O-ringami Łańcuch: 14T/48T |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43 mm air-regulowane leading-axle Showa cartridge fork with eight-position tłumienie kompresji damping adjustability |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Pro-Link single Showa shock with napięcie wstępne sprężyny, 20-position tłumienie kompresji and 20-position tłumienie odbicia damping adjustability |
| Hamulce przednie | Single 256 mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 80/100-21 |
| Opona tylna | 110/100-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1455.4 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 955.0 mm |
| Masa | 146 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.5 L |
| Prędkość maks. | 143.2 km/h / 89.0 mph |
Pozostałe dane
| Prześwit | 345.5 mm |
|---|---|
| Standing¼Mile | 14.6 sec / 134.5 km/h |
| Prędkość maksymalna | 143.2 km/h / 89.0 mph |
| Road Test | Dirt Bike 1991 |