Honda XR 650L
Honda XR 650L to motocykl drogowy o pojemności skokowej 644 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 43.6 KM/ 32.1 k, Wprzy 6000rpm. Maksymalny moment obrotowy: 51.9Nm/ 5.3 kgf-m/ 51.8 Nm przy 5000rpm. Masa: 158 kg.
Lata produkcji
2009-10
Pojemność
644 ccm
Moc maksymalna
43.6 KM/ 32.1 k, Wprzy 6000rpm
Moment obrotowy
51.9Nm/ 5.3 kgf-m/ 51.8 Nm przy 5000rpm
Masa
158 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XR 650L |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009-10 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 644 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 82.6 mm |
| Stopień sprężania | 8.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 40 mmmembranowa-type, CVGaźnik |
| Układ zapłonowy | Solid-state CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 43.6 KM/ 32.1 k, Wprzy 6000rpm |
| Moment obrotowy | 51.9Nm/ 5.3 kgf-m/ 51.8 Nm przy 5000rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Heavy duty multi-plate clutch |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | #520 uszczelniony O-ringami Łańcuch; 15T/45T |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43 mm Showa forks, 16-way regulowane napięcie wstępne |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Pro-Link Kayaba fully regulowane |
| Hamulce przednie | Single 240 mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 80/100-21 |
| Opona tylna | 110/100-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1455 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 940 mm |
| Masa | 158 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.6 L |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 1.9 L |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 2.66 2nd 1.64 3rd 1.25 4th 1.00 5th .84 |
| Prześwit | 330 mm |