Honda XR 650R
Honda XR 650R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 644 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 61.2 KM / 44.6 k, W przy 6750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 64 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 144.0 kg.
Lata produkcji
2004
Pojemność
644 ccm
Moc maksymalna
61.2 KM / 44.6 k, W przy 6750 obr./min
Moment obrotowy
64 Nm przy 5500 obr./min
Masa
144.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XR 650R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 644 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 82.6 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 42 mm / 1.7 in, Piston valve, Keihin Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Solid-state CDI (Capacitive Tarczaharge Ignition) |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 61.2 KM / 44.6 k, W przy 6750 obr./min |
| Moment obrotowy | 64 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate, wet, Cable operating Clutch Operation System |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Stałe zazębienie, 5 biegóws |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama półpodwójna kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 46 mm Kayaba fork with tłumienie kompresji and tłumienie odbicia-damping adjustability |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link Kayaba single-shock with spring-napięcie wstępne, tłumienie kompresji- and tłumienie odbicia-damping adjustability |
| Hamulce przednie | Single 240 mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240 mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 80/100-21 |
| Opona tylna | 110/100-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1425 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 939 mm |
| Masa | 144.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.8 Liters / 9.8 L |
Pozostałe dane
| Valve System | Intake Valve Opens: 15 degrees BTDCIntake Valve Closes: 45 degrees ABDCExhaust Valve Opens: 45 degrees BBDCExhaust Valve Closes: 15 degrees ATDC |
|---|---|
| Oil System | Oil Pump Type: Trochoid/double rotor |
| Air Filtration | Oiled polyurethane foam |
| Primary Reduction | 1.651 (71/43) |
| Final Reduction | 3.429 (48/14) |
| Gear Ratio | 1st: 3.083 (37/12) 2nd: 2.125 (34/16) 3rd: 1.666 (30/18 ) 4th: 1.333 (28/21) 5th: 1.115 (29/26) |
| Ground Clearance: | 305 mm |