Honda XRE 300
Honda XRE 300 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, longitudinal 15º, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi Petrol: 26.1 KM przy 7500 rpm, Ethanol: 26.3 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: Petrol: 27.5 Nm / 2.81 kgf-m / 27.5 Nm przy 6500 rpm, Ethanol: 27.9 Nm / 2.85 kgf-m / 27.9 Nm. Masa: 144 kg - 151 kg (C-ABS).
Moc maksymalna
Petrol: 26.1 KM przy 7500 rpm, Ethanol: 26.3 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
Petrol: 27.5 Nm / 2.81 kgf-m / 27.5 Nm przy 6500 rpm, Ethanol: 27.9 Nm / 2.85 kgf-m / 27.9 Nm
Masa
144 kg - 151 kg (C-ABS)
Typ silnika
Czterosuw, longitudinal 15º, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XRE 300 |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, longitudinal 15º, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 79 x 59.5 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem with oil radiator |
| Układ zasilania | PGM-FI, gasoline and Ethanol |
| Układ zapłonowy | TCI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | Petrol: 26.1 KM przy 7500 rpm, Ethanol: 26.3 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | Petrol: 27.5 Nm / 2.81 kgf-m / 27.5 Nm przy 6500 rpm, Ethanol: 27.9 Nm / 2.85 kgf-m / 27.9 Nm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi Tarcza, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | 520 O-ring sealed Łańcuch, 13T/39T |
Podwozie
| Rama | Single downtube with double-loop Rama kołyskowa, Chrome Molybdenum steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm Air assisted Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link with aluminiowa swing-arm |
| Hamulce przednie | Single 256 mm Tarcza, 2 piston caliper / 3 piston caliper (C-ABS) |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston caliper (both) |
| Opona przednia | 90/90-21 54S |
| Opona tylna | 120/80-18 62S |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1417 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 860 mm |
| Masa | 144 kg - 151 kg (C-ABS) |
| Zbiornik paliwa | 13.6 L |
Pozostałe dane
| Primary Ratio | 2.875:1 |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 3.166 / 2nd 1.941 / 3rd 1.380 / 4th 1.083 / 5th 0.884:1 |
| Prześwit | 259 mm |