Honda XRE 300
Honda XRE 300 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi Petrol: 25.4 KM / 18.9 k, W przy 7500 rpm, Ethanol: 25.6 KM / 19.0 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: Petrol: 26.9 Nm przy 6000 rpm, Ethanol: 27.7 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 148 kg.
Lata produkcji
2019-21
Moc maksymalna
Petrol: 25.4 KM / 18.9 k, W przy 7500 rpm, Ethanol: 25.6 KM / 19.0 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
Petrol: 26.9 Nm przy 6000 rpm, Ethanol: 27.7 Nm przy 6000 obr./min
Masa
148 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Honda XRE 300 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019-21 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 79 x 59.5 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem with oil radiator |
| Układ zasilania | PGM-FI electronic injection, petrol and/or ethanol |
| Układ zapłonowy | TCI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | Petrol: 25.4 KM / 18.9 k, W przy 7500 rpm, Ethanol: 25.6 KM / 19.0 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | Petrol: 26.9 Nm przy 6000 rpm, Ethanol: 27.7 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi Tarcza, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | 520 O-ring sealed Łańcuch, 13T/39T |
Podwozie
| Rama | Single down tube with double-loop Rama kołyskowa, Chrome Molybdenum steel |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41 mm Air assisted Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Pro-Link with aluminiowa swing-arm |
| Hamulce przednie | Single 256 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 120/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1417 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 860 mm |
| Masa | 148 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.6 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 259 mm |
|---|