Horex Imperator 400
Horex Imperator 400 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 400 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy.. Moc maksymalna wynosi 26 KM przy 6790 obr./min. Masa: 196 Kg / 191 kg.
Pojemność
400 ccm
Moc maksymalna
26 KM przy 6790 obr./min
Masa
196 Kg / 191 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Horex Imperator 400 |
|---|
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy. |
|---|---|
| Pojemność | 400 ccm |
| Średnica x skok | 61, 5 x 66 mm |
| Stopień sprężania | 7.25:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 26 KM przy 6790 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Earles forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | 190mm Bęben |
| Hamulce tylne | 190mm Bęben |
| Opona przednia | 3.25 -18 |
| Opona tylna | 3.50 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 196 Kg / 191 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Masa | 196 Kg / 191 kg |
|---|