Horex Osca 644
Horex Osca 644 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 644 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, , 4 valve per cylinder. (Honda Dominator). Moc maksymalna wynosi 50 KM / 36 k, W przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 57 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 138 kg.
Lata produkcji
1988
Pojemność
644 ccm
Moc maksymalna
50 KM / 36 k, W przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
57 Nm przy 5500 obr./min
Masa
138 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, , 4 valve per cylinder. (Honda Dominator)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Horex Osca 644 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1988 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, , 4 valve per cylinder. (Honda Dominator) |
|---|---|
| Pojemność | 644 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 82 mm |
| Stopień sprężania | 8.7;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 50 KM / 36 k, W przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 57 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing arm |
| Hamulce przednie | 2x Tarczas |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | NA |
| Opona tylna | NA |
Wymiary i masa
| Masa | 138 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12 L |