Horex Regina Evo
Horex Regina Evo to motocykl drogowy o pojemności skokowej 600 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 48 KM / 35 k, W. Masa: 133 kg.
Lata produkcji
2023
Pojemność
600 ccm
Moc maksymalna
48 KM / 35 k, W
Masa
133 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Horex Regina Evo |
|---|---|
| Rok produkcji | 2023 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 600 ccm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Moc maksymalna | 48 KM / 35 k, W |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | CFRPframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec teleskopowy with regulowane spring base |
| Zawieszenie tylne | HOREX shock absorber with regulowane spring base |
| Hamulce przednie | 2 x 260mm Tarczas, Beringer 2-piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, Beringer 2-piston caliper |
| Opona przednia | 18 in |
| Opona tylna | 18 in |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 790 mm - 810mm - 31.8 in |
|---|---|
| Masa | 133 kg |
| Zbiornik paliwa | - |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Stainless steel |
|---|---|
| Norma emisji | Euro5 |
| Swingarm | CFRPWahacz |
| ABS System | Standardowe |
| Wheels | aluminiowa spoke rims with chrome look |