Horex Resident 350
Horex Resident 350 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 350 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy.. Moc maksymalna wynosi 17, 24 KM przy 6250 obr./min. Masa: 145 Kg /145 kg.
Lata produkcji
1957-60
Pojemność
350 ccm
Moc maksymalna
17, 24 KM przy 6250 obr./min
Masa
145 Kg /145 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Horex Resident 350 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1957-60 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy. |
|---|---|
| Pojemność | 350 ccm |
| Średnica x skok | 77 x 75 mm |
| Stopień sprężania | 7.1;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | 6 Volt |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 17, 24 KM przy 6250 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | 150mm Bęben |
| Hamulce tylne | 150mm Bęben |
| Opona przednia | 3.50 -18 |
| Opona tylna | 3.50 -18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 760 mm |
|---|---|
| Masa | 145 Kg /145 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L |