Horex VR6 Black Edition
Horex VR6 Black Edition to motocykl sportowy o pojemności skokowej 1218 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, V6, 15 degree V-angle mirrored cylinder offset, triple overhead cam, 3 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 167.7 KM / 122.4 k, W przy przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 138 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 216.0 kg.
Lata produkcji
2016
Pojemność
1218 ccm
Moc maksymalna
167.7 KM / 122.4 k, W przy przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
138 Nm przy 7000 obr./min
Masa
216.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, V6, 15 degree V-angle mirrored cylinder offset, triple overhead cam, 3 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Horex VR6 Black Edition |
|---|---|
| Rok produkcji | 2016 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, V6, 15 degree V-angle mirrored cylinder offset, triple overhead cam, 3 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1218 ccm |
| Średnica x skok | 68.2 x 55.4 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Turbo. Rotrex Zaciski radialne compressor C-series, detatchable |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 167.7 KM / 122.4 k, W przy przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 138 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-Tarcza oil bath clutch, operated hydraulicznaally. 1:2.47 ratio.fuel capacity: 4.00 L (1.06 gallons) |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa bridge frame with steel steering head |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Öhlins upside-down fork (Ø 43 mm) with regulowane napięcie wstępne sprężyny, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
| Zawieszenie tylne | Öhlins TTX36 GP suspension struts with regulowane spring base, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji damping and built-in hydrauliczna napięcie wstępne sprężyny adjustment |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarcza. ABS. Zaciski radialne 4-piston calipers. Bremo. |
| Hamulce tylne | Single 264mm Tarcza. ABS. 2-piston caliper. Bremo |
| Opona przednia | 120/70-ZR17 |
| Opona tylna | 190/55-ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1475 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 216.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L / 4.5 USA gal |
Pozostałe dane
| Wheels | Alluminium spoke wheels |
|---|