Husaberg FE 350 Enduro
Husaberg FE 350 Enduro to motocykl adventure / enduro. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. Masa: 108.5 kg.
Lata produkcji
2013-15
Masa
108.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husaberg FE 350 Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013-15 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC |
|---|---|
| Średnica x skok | 88 x 57.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczącooled |
| Układ zasilania | Keihin EFI, throttle body 42 mm |
| Układ zapłonowy | Keihin EMS |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, Brembo hydraulicznas |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch X-Ring 5/8 x 1/4" |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa Rama obwodowa design 25Cr, Mo4, subframe Cross-sprzężone Polyethylene |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP 4860MA HUSABERG SUPERMOTO, 300mm wheel travel. |
| Zawieszenie tylne | WP-PD S shock absorber, 335mm wheel travel. |
| Hamulce przednie | Single 260mm 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1482 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 970 mm mm |
| Masa | 108.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil | Motorex, SAE 10W-50 |
|---|---|
| Silencer | aluminiowa |
| Akumulator | 12V 4Ah/Elektryczny starter/12V 7Ah |
| Primary Ratio | 24:73 |
| Secondary Drive | 14:52 (13:52) |
| Handlebar | Neken, aluminiowa Ø 28/22 mm |
| Front Wheel | 1.60 x 21'' DID |
| Rear Wheel | 2.15 x 18'' DID |
| Steering Head Angle | 63.5° |
| Prześwit | 345 mm |