Husaberg FE 390 Enduro
Husaberg FE 390 Enduro to motocykl adventure / enduro. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. Masa: 114 kg.
Lata produkcji
2012
Masa
114 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husaberg FE 390 Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC |
|---|---|
| Średnica x skok | 95 x 55.5 mm |
| Stopień sprężania | 11.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczącooled |
| Układ zasilania | Keihin EFI Elektroniczny wtrysk paliwa. |
| Układ zapłonowy | Kokusandigital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch X-Ring 5/8 x 1/4" |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa Rama obwodowa design 25Cr, Mo4, subframe Cross-sprzężone Polyethylene |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP 4860MA HUSABERG SUPERMOTO, 300mm wheel travel. |
| Zawieszenie tylne | WP-PD S shock absorber, 335mm wheel travel. |
| Hamulce przednie | Single 260mm 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1475 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 985 mm |
| Masa | 114 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L / 2.4 gal |
Pozostałe dane
| Silencer | aluminiowa |
|---|---|
| Handlebar | Neken, aluminiowa Ø 28/22 mm |
| Steering Head Angle | 63.5° |
| Prześwit | 390 mm |