Husaberg FE 400 Enduro
Husaberg FE 400 Enduro to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 399 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valves. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 104.8 kg.
Lata produkcji
1996
Pojemność
399 ccm
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
104.8 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husaberg FE 400 Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 1996 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 399 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 60.1 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wetmulti-Tarczaclutch, operatedhydraulicznaally |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | WPUSD4860MAHusaberg, Enduro |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | WPPDS5018 Husaberg, Enduro |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 104.8 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Road Test | Dirt Bike Group Test 1996 |
|---|