Husaberg FE 450 Enduro
Husaberg FE 450 Enduro to motocykl adventure / enduro. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Masa: 112 kg.
Lata produkcji
2011-12
Masa
112 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husaberg FE 450 Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2011-12 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 95 x 63.4 mm |
| Stopień sprężania | 11.9:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczącooled |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa. |
| Układ zapłonowy | Kokusandigital |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wetmulti-Tarczaclutch, operatedhydraulicznaally |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | 25Cr, Mo4tempered |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WPUSD4860MAHusaberg, Enduro |
| Zawieszenie tylne | WPPDS5018 Husaberg, Enduro |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 970mm |
|---|---|
| Masa | 112 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.5 L / 2.2 gal |
Pozostałe dane
| Wheel base | 1482 mm |
|---|---|
| Prześwit | 345 mm |