Husaberg FE 450e Enduro
Husaberg FE 450e Enduro to motocykl adventure / enduro. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 47.8 KM /35.2 k, Wprzy 6400rpm. Maksymalny moment obrotowy: 48Nm/ 4.89 kg-mprzy 6647rpm. Masa: 109 kg.
Lata produkcji
2004-07
Moc maksymalna
47.8 KM /35.2 k, Wprzy 6400rpm
Moment obrotowy
48Nm/ 4.89 kg-mprzy 6647rpm
Masa
109 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husaberg FE 450e Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004-07 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 100 x 57.2 mm |
| Stopień sprężania | 13:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczącooled |
| Układ zasilania | Keihin, MXFCR39TPS |
| Układ zapłonowy | Kokusandigital |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 47.8 KM /35.2 k, Wprzy 6400rpm |
| Moment obrotowy | 48Nm/ 4.89 kg-mprzy 6647rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wetmulti-Tarczaclutch, operatedhydraulicznaally |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | 25Cr, Mo4tempered |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WPUSD4860MAHusaberg, Enduro |
| Zawieszenie tylne | WPPDS5018 Husaberg, Enduro |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 930mm |
|---|---|
| Masa | 109 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Wheel base | 1490 mm |
|---|---|
| Prześwit | 380 mm |