Husaberg FE 501e Supermoto
Husaberg FE 501e Supermoto to motocykl drogowy o pojemności skokowej 501 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 52.0 KM / 38.0 k, W. Masa: 105, 7 kg.
Lata produkcji
2000-
Pojemność
501 ccm
Moc maksymalna
52.0 KM / 38.0 k, W
Masa
105, 7 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husaberg FE 501e Supermoto |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 501 ccm |
| Średnica x skok | 95 x 70.1 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 52.0 KM / 38.0 k, W |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | WPUSD4860MAHusaberg, Enduro |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | WPPDS5018 Husaberg, Enduro |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 -18 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 930 mm |
| Masa | 105, 7 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |