Husaberg FE 550e Enduro
Husaberg FE 550e Enduro to motocykl adventure / enduro. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valves per cylinder.. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 109 kg.
Lata produkcji
2007-08
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
109 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valves per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husaberg FE 550e Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-08 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHC, 4 valves per cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 100 x 70 mm |
| Stopień sprężania | 11.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin, MXFCR41TPS |
| Układ zapłonowy | Kokusandigital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | 25Cr, Mo4tempered |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WPUSD4860MAHusaberg, Enduro |
| Zawieszenie tylne | WPPDS5018 Husaberg, Enduro |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 930 mm |
| Masa | 109 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |