Husaberg FE 570 Enduro
Husaberg FE 570 Enduro to motocykl adventure / enduro. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 114.5 kg.
Lata produkcji
2012
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
114.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husaberg FE 570 Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 100 x 72 mm |
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin EFI Elektroniczny wtrysk paliwa. |
| Układ zapłonowy | Kokusandigital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama podwójna kołyskowa Rama obwodowa design 25Cr, Mo4, subframe Cross-sprzężone Polyethylene |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WPUSD4860MAHusaberg, Enduro |
| Zawieszenie tylne | WPPDS5018 Husaberg, Enduro |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1475 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 985 mm |
| Masa | 114.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 390 mm |
|---|