Husaberg FE 600 Enduro
Husaberg FE 600 Enduro to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 595 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 55 KM / 40.1 k, W przy 9000 obr./min. Masa: 105, 7 kg.
Lata produkcji
1995-00
Pojemność
595 ccm
Moc maksymalna
55 KM / 40.1 k, W przy 9000 obr./min
Masa
105, 7 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husaberg FE 600 Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 1995-00 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 595 ccm |
| Średnica x skok | 95 x 84 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 40mm Dell'Orto |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 55 KM / 40.1 k, W przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Adjustments tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Adjustments tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping, |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-18 |
| Opona tylna | 140/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 950 mm |
| Masa | 105, 7 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |