Husaberg FE 650e Enduro
Husaberg FE 650e Enduro to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 644 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi NA. Maksymalny moment obrotowy: NA. Masa: 110 kg.
Lata produkcji
2001-03
Pojemność
644 ccm
Moc maksymalna
NA
Moment obrotowy
NA
Masa
110 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husaberg FE 650e Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 2001-03 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 644 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 82 mm |
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin CVR 32 |
| Układ zapłonowy | Kokusan digital |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | NA |
| Moment obrotowy | NA |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-Tarcza clutch, operated hydraulicznaally |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | 25Cr, Mo4 tempered |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP USD 4860 MAHusaberg enduro |
| Zawieszenie tylne | WP PDS 5018 MCCHusaberg enduro |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90 -21 |
| Opona tylna | 140/80 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 950 mm |
| Masa | 110 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.5 L |