Husaberg FS 450
Husaberg FS 450 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 47.8 KM /35.2 k, Wprzy 6400rpm. Maksymalny moment obrotowy: 48Nm/ 4.89 kg-mprzy 6647rpm. Masa: 112 kg.
Lata produkcji
2004-05
Moc maksymalna
47.8 KM /35.2 k, Wprzy 6400rpm
Moment obrotowy
48Nm/ 4.89 kg-mprzy 6647rpm
Masa
112 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Husaberg FS 450 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004-05 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 100 x 57.2 mm |
| Stopień sprężania | 13:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczącooled |
| Układ zasilania | Keihin MX FCR 41 |
| Układ zapłonowy | Kokusandigital |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 47.8 KM /35.2 k, Wprzy 6400rpm |
| Moment obrotowy | 48Nm/ 4.89 kg-mprzy 6647rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wetmulti-Tarczaclutch, operatedhydraulicznaally |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | 24 Cr, Mo4 Tempered |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP 4860MA HUSABERG SUPERMOTO, 275mm wheel travel. |
| Zawieszenie tylne | WP 5018 DCC PDS HUSABERG SUPERMOTO, 288mm wheel travel. |
| Hamulce przednie | Single 310mm 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/60 -17 |
| Opona tylna | 160/60 -17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 870 mm |
|---|---|
| Masa | 112 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |
Pozostałe dane
| Wheel base | 1490 mm |
|---|